• Facebook
  • Instagram

ESKA MUSIC AWARDS 2013

10.08.2013

Już 3 sierpnia w Szczecinie gala EMA 2013 rozpocznie wielkie żeglarskie święto, jakim jest niewątpliwie finał regat The Tall Ships Races, podczas którego do Szczecina przypłyną największe i najpiękniejsze żaglowce z całego świata. Pozyskaliśmy już patrona medialnego tej imprezy, w związku z czym już wiadomo, że gala będzie transmitowana na antenie TVP1. Natomiast 4 sierpnia przygotowujemy dla szczecińskiej publiczności wyjątkowy koncert z udziałem gwiazdy światowego formatu.

ESKA Music Awards to nagrody muzyczne Radia ESKA, ESKA TV i ESKA.pl, przyznawane corocznie artystom, którzy odnieśli największe sukcesy w minionym roku i cieszyli się największą popularnością wśród słuchaczy rozgłośni. O tym, którzy z artystów zostaną nominowani, decyduje kapituła Radia ESKA. Ostatecznego wyboru laureatów dokonują słuchacze ESKI w głosowaniu internetowym.

Nagrody są przyznawane od 2002 roku w trakcie uroczystej gali, transmitowanej na antenie ogólnopolskiej telewizji. Wśród wykonawców do tej pory uhonorowanych statuetką ESKA Music Awards znaleźli się między innymi: Lady Gaga (była to wówczas pierwsza nagroda w jej karierze), Sylwia Grzeszczak, Katy Perry, Monika Brodka, David Guetta, Enej, Agnieszka Chylińska i Ewa Farna. Minione gale swoimi występami uświetnili tacy artyści jak: Craig David, 3 Doors Down, Sophie Ellis Bextor, Skunk Anansie czy OneRepublic.

Zaufali nam